Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

VIDEO/ Rashicës i mjaftojnë 4 minuta për të realizuar një perlë, Besiktas triumfon në transfertë

Sulmuesi i përfaqësuese së Kosovës, Milot Rashica gjen golin e parë për vitin 2024.

Rashicës i mjaftuan katër minuta lojë për të zhbllokuar sfidën mes Rizerspor dhe Besiktas.

Lexo edhe:

Pas asistit të Bulut, Rashica kaloi bukur mbrojtjen e vendasve dhe gjeti rrugën drejt rrjetës me një goditje perlë në minutën e katër.

Sfida e vlefshme për raundin e 16-të të Superligës turke u mbyll me fitoren 0-4 të Besiktas, me golin e parë që u realizua nga Rashica.

Lajme të tjera

Champions League

Manchester City dështoi te penalltitë përballë Realit të Madridit, duke i thënë lamtumirë Champions League. Rrugëtimi i kampionëve në fuqi u mbyll në çerekfinale,...

Eredivisie

Lajm i keq për tifozët e Vitesses, skuadër e Eredivisies. Përmes një njoftimi zyrtar për shtyp, KNVB (d.m.th. Federata Holandeze e Futbollit) njoftoi se...

Serie A

Mesfushori i Interit, Hakan Calhanoglu ka dhënë një intervistë për faqen humoristike sportive “Gli Autogol”, ku ka rrëfyer dhe aspekte të tjera të shokëve...

Bundesliga

Serie A dhe Bundesliga kanë një mundësi të artë për të dërguar sezonin e ardhshëm në Champions League jo 5, por plot 6 skuadra!...