Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

VIDEO/ Ronaldo kthehet te goli, i 12-ti në kampionat me Al Nassr

Cristiano Ronados i mjaftuan më pak se katër minuta lojë për t’u rikthyer te goli në Ligën Profesionale të Arabisë Saudite.

“Ylli”, Portugez, i cili kishte tri ndeshje pa shënuar (aq kishte pa shënuar edhe Al Nassr), realizoi një gol të thjeshtë me kokë pas krosimit të Al Ghanam.

Për CR7 ishte goli i 12-të në 12 ndeshje në total ku është aktivizuar në kampionat.

 

Lexo edhe:

Al Nassr realizoi golin e sigurisë në pjesën e dytë me Ghareeb, pas një aksioni ku u përfshi edhe CR7.

Al Nassr realizoi edhe dy gola të tjerë në fundin e sfidës me autorë Maran dhe Al Sulaiheem, për të triumfuar me rezultatin e thellë 4-0.

Lajme të tjera

La Liga

Xavi rrezikon shkarkimin nga posti i trajnerit të Barcelonës sapo të mbyllet sezoni. Deklarata e fundit ka sjellë shqetësim në klub, teksa është pritur...

Merkato

Bento Matheus Krepski pritet të jetë një nga përforcimet e Interit gjatë merkatos verore. Kampionët e Italisë kanë përzgjedhur 24-vjeçarin brazilian si portierin e...

Itali

Orë vendimtare për Interin. Të hënën e 20 majit skadon huaja që fondi “Oaktree” i ka dhënë numrit një të zikaltërve në vitin 2021....

Featured

Me një letër të hapur të publikuar në faqen zyrtare të klubit, presidenti i Inter-it, Steven Zhang u shkruan tifozëve, duke pranuar vështirësitë financiare...