Connect with us

Hi, what are you looking for?

Eredivisie

VIDEO/ Rreshje të dendura shiu, ndërpritet ndeshja e Eredivisie

Ndeshja e Eredivisie mes Feyenoord dhe Almere City është ndërprerë për shkak të reshjeve të dendura të shiut. Sfida u luajt vetëm për tetë minuta para se të ndërpritej pasi ishte e pamundur të vazhdohej në kushte tepër të rënduara atmosferike. Megjithatë, tetë minuta i mjaftuan vendasve teksa në minutën e katërt gjetën golin e avantazhit me anë të Gimenez.

 

Lajme të tjera

Futboll

Jose Mourinho është gati të kthehet në pankinë, pas shkarkimit nga Roma muaj më parë. Portugezi do të marrë drejtimin e Beshiktashit, ekip ku...

Premier League

Brighton zyrtarizon largimin e De Zerbit. Klubi anglez ka bërë me dije nëpërmjet një komunikate zyrtare, se trajneri italian do të largohet në fund...

La Liga

Xavi rrezikon shkarkimin nga posti i trajnerit të Barcelonës sapo të mbyllet sezoni. Deklarata e fundit ka sjellë shqetësim në klub, teksa është pritur...

Featured

Me një letër të hapur të publikuar në faqen zyrtare të klubit, presidenti i Inter-it, Steven Zhang u shkruan tifozëve, duke pranuar vështirësitë financiare...