VIDEO/ Ruleta e penalltive nderon Realin, Ancelotti hakmerret ndaj Guardiolës

Reali i Madridit triumfon 4-3 në ruletën e penalltive përballë Manchester City-t dhe kualifikohet në gjysmëfinale të Championsit, ku e pret Bayerni i Mynihut. Lojën e nervave për më shumë se 120 minuta lojë e fituan “Los Blancos” të cilët shënuan të parët me Rodrygon dhe ditën të rezistonin edhe pas golit të barazimit të … Vazhdoni me leximin e VIDEO/ Ruleta e penalltive nderon Realin, Ancelotti hakmerret ndaj Guardiolës