Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

VIDEO/ Samuel Eto’o filmohet duke sulmuar një burrë jashtë stadiumit ku u luajt Brazil-Koreja e Jugut

Pamje tronditëse të legjendës së futbollit dhe presidentit aktual të Federatës së Futbollit të Kamerunit, Samuel Eto’o, duke sulmuar një burrë jashtë një stadiumi në Kupën e Botës në Katar, janë bërë shumë virale.

Eto’o është filmuar jashtë stadiumit 974, ku u luajt ndeshja Brazil-Koreja e Jugut këtë të hënë, me brazilianët që kaluan në çerekfinale.

Nga pamjet e bëra publike në fillim, Eto’o duket i lumtur duke bërë foto me fansat, ndërsa largohet nga stadium, përpara se një burrë me një videokamer t’i afrohet në të djathtën e tij.

Ata shihen duke shkëmbyer disa fjalë, përpara se Eto’o të sulmojë burrin që po e filmonte.

Është e paqartë se çfarë ai person i tha ish-futbollistit që u acarua aq keq, por ai nuk u përmbajt dhe filloi të shtyjë kameramanin.

Lajme të tjera

Kategoria Superiore

Big Brother Mania edhe në mbrëmjen gala “Më të mirët 2022”, që organizohet nga FSHF dhe Digitalb, dhe që po transmetohet në SportNews, teksa...

Segunda Division

Myrto Uzuni rikthehet vrullshëm. Pas dy ndeshjes mungesë për shkak dëmtimi, sulmuesi i Kombëtares Shqiptare është rikthyer titullar në sfidën Granada-Andorra dhe ka shënuar...

Eliminatore

Pasi mbylli aventurën me Portugalinë, tashmë trajneri Fernando Santos është prezantuar te Polonia. Tekniku portugez do ë provojë të polakët në Europianin e vitit...

Futboll

El Mundo Deportivo ka zbuluar një prapaskenë interesante që ka lidhje me Cristiano Ronaldon dhe Leo Messin. Sulmuesi portugez ishte ende pjesë e Real...