Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

VIDEO/ Sherr në fushë, Rodri lë Cityn me 10 vetë

Manchester City po fiton me shifrat 2-20 ndj Nottingham Forest dhe gjithçka po flet në favor të The Citizens. Mirëpo, fraksioni i dytë nisi me tension dhe Rodri nuk mundi t’i mbante nervat duke u përplasur fizikisht me Gibbs-White.

Lexo edhe:

Mesfushori i Cityt përdori edhe duart teksa kundërshtari u rrëzua në tokë. Arbitri, por edhe sistemi Var nuk e falën spanjollin që u ndëshkua me karton të kuq duke lënë të tijtë në inferioritet numerik.

Lajme të tjera

Euro 2024

Shqipëria do të luajë në datën 26 mars një ndeshje miqësore ndaj përfaqësues së Zvicrës, lajm që u zbulua në emisionin “ELITE SHOW”. Çdo...

Kombëtare

Italia kampione në fuqi e Europës, do ta nisë Europianin e 2024-ës pikërisht përballë Shqipërisë në “Dortmund, mbrëmjen e 15 qershorit, teksa kreu i...

Futboll

Dani Alves akuzohet për sulm seksual për përdhunimin e dyshuar të një vajze në klubin e natës Sutton, në Barcelonë, më 30 dhjetor të...

Euro 2024

Një prapaskenë interesante edhe zbuluar në emisionin “ELITE SHOW”, çdo të hënë në SportNews (21:00), që ka lidhje me Luka Modric dhe Jahmir Hykën....