Connect with us

Hi, what are you looking for?

Basketboll

VIDEO/ Sherr në stërvitjen e Golden State, Green “shtrin” në tokë shokun e skuadrës!

Zënkat ndodhin edhe mes shokëve të skuadrës dhe një e tillë, madje tepër e dhunshme është regjistruar para disa ditëve në stërvitjen e gjigandëve të NBA, Golden State Warriors. Së fundmi, janë zbuluar edhe imazhet e përplasjes mes Draymond Green dhe Jordan Poole ndërsa Green nuk i përmbajti nervat dhe goditi me grusht shokun e skuadrës.

U desh ndërhyrja e anëtarëve të tjerë për të limituar dëmet pasi konflikti mes shokëve ishte tejet i rëndë. Për fat, Poole nuk ka pësuar dëmtim serioz dhe e vijoi stërvitjen ndërsa vetë skuadra nuk ka pranuar që Green të pezullohet duke bërë të ditur se gjithçka do të zgjidhet brenda grupit.

Lajme të tjera

Kategoria Superiore

Xhuliano Skuka nis aventurën e re në Francë, ku do të jetë pjesë e Metz. Sulmuesi dibran kaloi me sukses testet mjekësore mëngjesin e...

Kategoria Superiore

Big Brother Mania edhe në mbrëmjen gala “Më të mirët 2022”, që organizohet nga FSHF dhe Digitalb, dhe që po transmetohet në SportNews, teksa...

Premier League

Dëmtimi i Virgil Van Dijk është padyshim një lajm i keq për Jurgen Klopp, që sheh Liverpoolin e tij këtë sezon, shumë larg formës...

Francë

Transferimi i Xhuliano Skukës te Metz ishte padyshim më i bujshmi i këtyre viteve të fundit. Më i shtrenjti në historinë e kampionatit shqiptar....