Connect with us

Hi, what are you looking for?

Lajme

VIDEO/ Situatë surreale, tifozët e Espanyolit sulmojnë lojtarët e Barçës

Situatë surreale në përfundin të derbit të Katalunjës Espanyol-Barceloa. Ndërkohë që lojtarët “blaugrana” po festonin në fushë fitimin e titullit, me dhjetëra tifozë të Espanyolit kapërcejnë rrethimin, pushtojnë fushën dhe vrapojnë për të dhunuar lojtarët e Barçës, të cilët sapo e kuptojnë rrezikun, nxitojnë të futën në dhomat e zhveshjes.

 

Lajme të tjera

Itali

Romelu Lukaku nuk është një nga lojtarët e konfirmuar për organikën e sezonit të ardhshëm tek Inter. Sulmuesi belg do të rikthehet në Londër...

Sport

Suedia është bërë vendi i parë në botë që ka regjistruar zyrtarisht seksin si sport. “Si çdo sport tjetër, arritja e rezultateve të dëshiruara...

Merkato

Raphaël Guerreiro e mbylli mes lotësh aventurën 7-vjeçare me Borussia Dortmund. Anësori i majtë portugez, shpresonte të largohej me titull dhe festë, por dëshira...

Featured

Andrea Pirlo rikthehet të luajë futboll në moshën 44-vjeçare. Mediet italiane raportojnë se Pirlo do të luajë në Kings League, pas mbylljes së eksperiencës...