Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

VIDEO/ Skandal, lojtaret e Bikira Lubumbashi dhunojnë arbitrin

Një episod aspak normal ka ndodhur në një ndeshje femrash në Kongo, me lojtaret që kanë dhunuar arbitrin e ndeshjes.

Lojtaret e Bikira Lubumbashi kanë pasur pakënaqësi për arbitrimin.

Nga një video që është bërë shumë virale në rrjetet sociale, lojtaret e kësaj skuadre shihen duke ndjekur me vrap dhe duke dhunuar arbitrin e ndeshjes.

Lajme të tjera

Kosovë

Aventurë e re për Arijanet Muric, portierin titullar të përfaqësueses së Kosovës. 25-vjeçari dardan do të jetë pjesë e Ipswichit në katër sezonet e...

Ligue 1

Joao Nevesit do të jetë goditja e madhe e PSG-së në mesfushë. Talenti portugez kërkohet me ngulm nga trajneri Luis Enrique. 19-vjeçari është pjesë...

La Liga

Pedri, ishte mungesa e madhe e Spanjës në ndeshjet më të rëndësishme të Euro 2024, me mesfushorin që u dëmtua pas një përplasje të...

Angli

Manchester United vazhdon të jetë aktiv në merkato dhe pas zyrtarizmit të sulmuesit Joshua Zirkzee, tashmë fokusi kryesor është kthyer në repartin e mbrojtjes....