(VIDEO) “Skuqet” Superiorja/ Tirana nuk “ndez” as në Korçë, tri pikë shprese për Erzenin

Erzeni thyen 1-0 Egnatian, ndërkohë që mbyllet pa gola dueli Skënderbeu-Tirana. Dy takimet e fundit të javës së 30-të në Superiore, prodhuan kartonë të kuq, penallti të humbur dhe vetëm një gol. KARTONI I KUQ I EGNATIAS GOLI I ERZENIT Të cilin e realizoi mjeshtërisht Agim Zeka pesë minuta përpara fundit, duke i dhënë ekipit … Vazhdoni me leximin e (VIDEO) “Skuqet” Superiorja/ Tirana nuk “ndez” as në Korçë, tri pikë shprese për Erzenin