Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kombëtare

VIDEO/ Stërvitje intensive, te Kombëtarja punojnë pa pushim për sfidën me Poloninë

Kombëtarja e Shqipërisë është duke u stërvitur në mënyrë intensive për eliminatoret e EURO 2024.

Federata Shqiptare e Futbolli ka bërë publike në rrjetet sociale një video ku shfaqen djemtë “kuqezi” duke punuar pa pushim.

Lexo edhe:

Më 27 mars ekipi ynë kombëtar do të përballet me Poloninë në Varshavë, ndeshje që do të nisë në orën 20:45 dhe do të transmetohet në “SuperSport”.

 

Lajme të tjera

Kombëtare

Shqipëria e minifutbollit shkruan historinë në Essen të Gjermanisë, duke e kaluar për herë të parë fazën e grupeve. Kuqezinjtë e trajnerit Irtan Sejko...

Sport

Suedia është bërë vendi i parë në botë që ka regjistruar zyrtarisht seksin si sport. “Si çdo sport tjetër, arritja e rezultateve të dëshiruara...

Kategoria Superiore

Tirana vijon përgatitjet për të kompletuar skuadrën në prag të turit eliminator të Conference League, teksa pas konfirmimit të trajnerit Orges Shehi në pankinë,...

Kombëtare

Emisioni Analizë Kuq e Zi, nën moderimin e Sokol xhihanit, publikoi sipas statistikave atë që konsiderohet si formacioni më i mirë i mundshëm i...