Conference League

VIDEO/ Të papërmbajtshëm tifozët e Feyenoord, muzikë e lartë dhe alkool te pedonalja

Tifozët e Feyenoord vazhdojnë të jenë të grumbulluar në pedonale, në pritje të orës së ndeshjes për t’u zhvendosur në stadiumin Air Albania në kuadër të finales së COnference League. Atmosfera mbetet e zjarrtë me holandezët që janë duke shijuar muzikën e lartë, pijet alkoolike ndërsa mbeten optimisë për triumfin ndaj Romës.

Holandezët janë të zhurmshëm ndërsa kanë përfituar edhe nga muzika për ta bërë më të këndshme qëndrimin e tyre në kryeqytetin shqiptar dhe aktualisht po dhurojnë pamje vërtet të bukura, ndryshe nga sa ndodhi mbrëmjen e së martës.

 

 

Eventet Sportive në SuperSport

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency