Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kombëtare

VIDEO/ Tension mes tifozëve dhe futbollistëve, Berisha thirret për sqarim

Barazimi 1-1 në fund i Islandës i ka acaruar tej mase tifozët “kuqezi”, të cilët janë zhgënjyer për të 10-ën herë radhazi nga Kombëtarja. Pas përfundimit të ndeshjes tifozët kanë filluar të bërtasin në drejtim të skuadrës, me këta të fundit që po shkonin për t’u kërkuar ndjesë.

Disa prej tyre i kërkuan llogari Berishës, që shkoi të bisedojë me ta, ndërsa më pas edhe grupi tjetër i lojtarëve u afruan, me një diskutim që zgjati për shumë sekonda mes palëve.

Lajme të tjera

Champions League

Manchester City dështoi te penalltitë përballë Realit të Madridit, duke i thënë lamtumirë Champions League. Rrugëtimi i kampionëve në fuqi u mbyll në çerekfinale,...

Eredivisie

Lajm i keq për tifozët e Vitesses, skuadër e Eredivisies. Përmes një njoftimi zyrtar për shtyp, KNVB (d.m.th. Federata Holandeze e Futbollit) njoftoi se...

Featured

Aksionet e familjes Halili te Tirana dalin në shitje. Zyra e Përmbarimit privat Albase ka shpallur daljen në ankand të 66% të aksioneve të...

Serie A

Mesfushori i Interit, Hakan Calhanoglu ka dhënë një intervistë për faqen humoristike sportive “Gli Autogol”, ku ka rrëfyer dhe aspekte të tjera të shokëve...