Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kombëtare

VIDEO/ “Tifozët e Interit duan përshëndetje nga Berisha…”, Bajrami ngacmon portierin

VIDEO/ "Tifozët e Interit duan përshëndetje nga Berisha...", Bajrami ngacmon portierin
VIDEO/ "Tifozët e Interit duan përshëndetje nga Berisha...", Bajrami ngacmon portierin

Kristjan Asllani dhe Nedim Bajrami preferuan të ndajnë festën e kualifikimit në Gjermani me tifozerinë në rrjetet sociale, aty ku mesfushori i Interit qëndroi LIVE për disa minuta, rrugës nga stadiumi për në aeroport.

Mesfushori nga Tetova nuk ngurron të ngacmojë edhe portierin Etrit Berisha, duke e thirrur t’i bashkohet videos LIVE. “Berisha, hajde se tifozët e Interit kërkojnë një përshëndetje nga ty…”, thërret Bajrami, teksa portieri mjaftohet me një përshëndetje nga fundi i autobusit.

Lexo edhe:

Lajme të tjera

Futboll

Vinicius Junior ka përfunduar në shënjestrën e ish-futbollistit brazilian, Carlos Alberto Gomes, i njohur si Pintinho. Ky i fundit që ka bërë karrierë në...

Euro 2024

Një përplasje e rëndë ndodhi në ndeshjen Skoci-Hungari, me lojtarin e hungarezëve Barnabas Varga që ka rënë pa ndjenja në tokë pas tronditjes së...

Kombëtare

Armando Broja do të largohet nga Chelsea këtë verë. Për sulmuesin ka patur oferta nga disa skuadra europiane, por SuperSport mëson ekskluzivisht nga burime...

Euro 2024

Trajneri i Spanjës, Luis De La Fuente tha për mediet në prag të ndeshjes ndaj Shqipërisë që luhet këtë të hënë për llogari të...