Connect with us

Hi, what are you looking for?

Conference League

VIDEO/ “Tym e flakë” në Serbi, ndërpritet ndeshja për disa minuta

Është ndërprerë për disa minuta sfida mes Partizanit të Beogradit dhe Kolnit në Serbi, teksa shkak janë bërë flakadanët e shumtë të hedhur nga tifozeria.

Tymi e bëri të pamundur vijimin e ndeshjes, teksa arbitri sinjalizoi ndërprerjen e takimit, që gjithsesi rifilloi pas rreth 5 minutash, aq sa u nevojit që të pastrohej shikimi.

Kur po shkohet drejt fundit të pjesës së parë, Partizani i Beogradit kryeson me rezultatin minimal 1-0, falë golit të Diabate në minutën e 15’.

Lajme të tjera

Kategoria Superiore

Big Brother Mania edhe në mbrëmjen gala “Më të mirët 2022”, që organizohet nga FSHF dhe Digitalb, dhe që po transmetohet në SportNews, teksa...

Segunda Division

Myrto Uzuni rikthehet vrullshëm. Pas dy ndeshjes mungesë për shkak dëmtimi, sulmuesi i Kombëtares Shqiptare është rikthyer titullar në sfidën Granada-Andorra dhe ka shënuar...

Eliminatore

Pasi mbylli aventurën me Portugalinë, tashmë trajneri Fernando Santos është prezantuar te Polonia. Tekniku portugez do ë provojë të polakët në Europianin e vitit...

Futboll

El Mundo Deportivo ka zbuluar një prapaskenë interesante që ka lidhje me Cristiano Ronaldon dhe Leo Messin. Sulmuesi portugez ishte ende pjesë e Real...