Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

VIDEO/ U prezantua pranë luanit, mbrojtësi grek ia fut vrapit nga frika

Kostas Manolas la sërish Olympiakosin këtë verë, duke u transferuar te Sharjah në Emiratet e Bashkuara Arabe, teksa klubi i ri kishte menduar një prezantim vërtetë spektakolar.

Për videon dhe fotot e prezantimit, ishte menduar që greku të pozonte pranë një luani dhe Manolas nuk e bëri dysh, duke e marrë me entuziazëm këtë aventurë.

Megjithatë mjaftoi një “gromësimë” e luanit, që mbrojtësi grek të humbë qetësinë e të vrapojë nga frika, për të shkuar te fotografi më i afërt.
Natyrisht që gjithçka ishte nën kontroll, por jo zemra e Manolas, që për pak çaste nisi të rrahë fort nga frika.

Lajme të tjera

Merkato

Bento Matheus Krepski pritet të jetë një nga përforcimet e Interit gjatë merkatos verore. Kampionët e Italisë kanë përzgjedhur 24-vjeçarin brazilian si portierin e...

La Liga

Xavi rrezikon shkarkimin nga posti i trajnerit të Barcelonës sapo të mbyllet sezoni. Deklarata e fundit ka sjellë shqetësim në klub, teksa është pritur...

Itali

Orë vendimtare për Interin. Të hënën e 20 majit skadon huaja që fondi “Oaktree” i ka dhënë numrit një të zikaltërve në vitin 2021....

Ligue 1

Milan Skriniar zgjodhi të thyejë raportet e tij me Interin dhe tifozerinë zikaltër, për t’u transferuar një vit më parë te Paris Saint Germain...