Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

VIDEO/ Vlerësimet e “EA Sports FC 24”, batutat e Brojës: Nuk mund ta besoj, Maatsen më i shpejt se unë

Skuadra e Chelsea-t është njohur me vlerësimet e “EA Sports FC 24”, mes tyre edhe sulmuesi i kombëtares shqiptare, Armando Broja.

Gjëja e parë që i ra në sy Brojës, ishte fotoja, e njëjtë me sezonin e shkuar, për të cilën u shpreh se është shumë e shëmtuar.

Lexo edhe:

“Prit, jam njësoj si sezonin e shkuar, foto e shëmtuar”-tha ai, ndërsa më tej komentoi vlerësimin, që i kishte bërë “EA Sports FC 24”, në veçanti komentoi shpejtësinë (Pac) që sipas sulmuesit shqiptar ishte shumë e ulët: “74 Pac, ti sa do më jepje, ji i sinqertë, të paktë 92 Pac”

Maatsen tha: “90 Pac”. Broja u përgjigj duke thënë: “Të paktën 90 Pac”.

Maatsen vazhdoi me batutat dhe u shpreh: “Unë kam më shumë Pac”

Broja: “Ai ka më shumë Pac se unë, a mund ta besoni? Prit ta shikoj, ai ka 83 Pac”.

Vlerësimet e “EA Sports FC 24” janë bërë publike nga vet klubi i Chelsea-t në një video në “Youtube”.

https://youtu.be/RLiMLB_89ws

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Si mund të komunikosh me portierin dhe t’i japësh udhëzime taktike kur skuadra juaj është në fushë me dy lojtarë më pak, kur kanë...

Futboll

Neymar e ka përjetuar shumë keq rënien e Santosit në divizionin e dytë të futbollit brazilian, njësoj si gjithë tifozët e skuadra historike. Sulmuesi...