Conference League

VIDEO/ “You will never walk alone”, tifozët e Feyenoordit këndojnë dhe duartrokasin ekipin e zemrës

Tifozët e skuadrës holandeze, të cilët ishin të shumtë në “Air Albania”, nuk i kursyen duartrokitjet dhe koret për lojtarët e skuadrës së zemrës pas përfundimit të ndeshjes.

Disa lojtarë nisën të lotonin, teksa tifozët krenarë vazhduan t’i mbështesin deri në fund, duke kënduar të famshëm “You will never walk alone”.

 

Pavarësisht se nuk u arrit fitimi i trofeut të Conference League, Feyenoord zhvilloi një sezon të jashtëzakonshëm duke mbërritur deri në finalen e madhe të Tiranës.

Eventet Sportive në SuperSport

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

La Liga 2021/2022

PWDLGFGADifPts
1Real Madrid
38
26
8
4
80
31
+49
86
2Barcelona
38
21
10
7
68
38
+30
73
3Atletico Madrid
38
21
8
9
65
43
+22
71
4Sevilla
38
18
16
4
53
30
+23
70
5Real Betis
38
19
8
11
62
40
+22
65
6Real Sociedad
38
17
11
10
40
37
+3
62
7Villarreal
38
16
11
11
63
37
+26
59
8Athletic Club
38
14
13
11
43
36
+7
55
9Valencia
38
11
15
12
48
53
-5
48
10Osasuna
38
12
11
15
37
51
-14
47
11Celta de Vigo
38
12
10
16
43
43
0
46
12Rayo Vallecano
38
11
9
18
39
50
-11
42
13Elche
38
11
9
18
40
52
-12
42
14Espanyol
38
10
12
16
40
53
-13
42
15Getafe
38
8
15
15
33
41
-8
39
16Mallorca
38
10
9
19
36
63
-27
39
17Cadiz
38
8
15
15
35
51
-16
39
18Granada
38
8
14
16
44
61
-17
38
19Levante
38
8
11
19
51
76
-25
35
20Deportivo Alavés
38
8
7
23
31
65
-34
31


To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency