Connect with us

Hi, what are you looking for?

Eliminatore

VIDEO/ Zhgënjeu me himnin anglez, këngëtarja italiane “masakrohet” në rrjetet sociale

Këngëtarja italiane "masakrohet" në rrjetet sociale
Këngëtarja italiane "masakrohet" në rrjetet sociale

Këngëtarja italiane Ellynora ka përfunduar në qendër të kritikave në anglezëve, pasi dështoi totalisht në tentativën për të kënduar himnin anglez në ndeshjen e të enjtes në mbrëmje në Napoli.

E përzgjedhur nga Federata Italiane për të kënduar himnet e dy vendeve, Ellynora dështoi totalisht me atë “God Save the Queen”, që njihet si himni zyrtar i Anglisë.

Lexo edhe: 

 

Ajo humbi vijën melodike dhe ritmin e himnit, duke shkaktua habi te lojtarët, teksa tifozët në rrjetet sociale nuk ngurruan të shfryjnë nga zhgënjimi.

Vetë Ellynora reagoi në rrjetet sociale, duke thënë se shkak ishte një problem me kufjet dhe që e nxori nga ritmi, duke e futur në konfuzion.

Lajme të tjera

Itali

Romelu Lukaku nuk është një nga lojtarët e konfirmuar për organikën e sezonit të ardhshëm tek Inter. Sulmuesi belg do të rikthehet në Londër...

Kombëtare

Shqipëria e minifutbollit shkruan historinë në Essen të Gjermanisë, duke e kaluar për herë të parë fazën e grupeve. Kuqezinjtë e trajnerit Irtan Sejko...

Sport

Suedia është bërë vendi i parë në botë që ka regjistruar zyrtarisht seksin si sport. “Si çdo sport tjetër, arritja e rezultateve të dëshiruara...

Merkato

Raphaël Guerreiro e mbylli mes lotësh aventurën 7-vjeçare me Borussia Dortmund. Anësori i majtë portugez, shpresonte të largohej me titull dhe festë, por dëshira...