Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

VIDEO/ Zyrtare, Loftus-Cheek firmos me Milanin deri në 2027-ën

Ruben Loftus-Cheek është lojtari më i ri i Milanit.

Mesfushori anglez firmosi pak minuta më parë me Milanin deri në vitin 2027-të raportojnë mediet italiane, ndërsa më pas u largua nga shtëpia e “kuqezinjve”.

Lexo edhe:

Për këtë afrim, “Djalli” do të paguajë plot 20 milionë euro në total, shumë fikse plus bonuset.

Lajme të tjera

Bundesliga

Union Berlin vijon të jetë në kërkim të një trajneri, për t’iu besuar pankinën pas shkarkimit të zviceranit Urs Fischer, teksa së fundi ka...

Featured

Jasir Asani shkëlqeu në plot kuptimin e fjalës me Kombëtaren e Shqipërisë, në kualifikueset drejt kampionatit europian, duke shënuar 3 gola e duke dhënë...

Itali

Pasi përfundoi aventurën me Tottenham sezonin e shkuar, Antonio Conte vijon të shijojë pushimet dhe kohën me familjen. Megjithatë, ashtu siç e ka theksuar...

Serie A

Interi harron Frattesin. Zikaltrit publikuan protokollin e ndeshjes ndaj Juventusit, teksa mesfushori italian nuk figuronte as mes futbollistëve të formacionit dhe as mes atyre...