Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

VIDEO/ Zyrtare, mesfushori i Manchester United transferohet te Fenerbahce

Fred është lojtari më i ri i skuadrës turke të Fenerbahce.

Mesfushori është larguar nga Manchester United në drejtim të Turqisë, ndërsa ka firmosur deri në 2027-ën me Fenebahce.

Lexo edhe: 

Nga raportimet e medieve britanike mësohet se nga transferimi i brazilianit “Djajtë e Kuq” do të marrin 10 milionë euro, plus 5 milionë të tjera që lidhen me bonuset.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Euro 2024

Pasi mësoi kundërshtarët e fazës në grupe të Euro 2024, aty ku do të përballet me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë në Grupin B, Shqipëria...