Connect with us

Hi, what are you looking for?

Premier League

VIDEO/ Zyrtare, pas Manchester United, Reguilon huazohet nga një tjetër klub i Premier League

Sergio Reguilon ndryshon ambient, me mbrojtësin që tashmë është pjesë e një tjetër klubi në Premier League.

Brentford ka zyrtarizuar afrimin e spanjollit përmes rrjeteve sociale, ku i uron mirë se ardhje 27-vjeçarit.

Lexo edhe:

Menjëherë pasi përfundoi huazimin te Manchester United dhe u rikthye te Tottenham, Reguilon u largua sërish nga “Spur” për t’u huazuar te Brentford deri në përfundim të këtij sezoni.

Lajme të tjera

Futboll

Jose Mourinho është gati të kthehet në pankinë, pas shkarkimit nga Roma muaj më parë. Portugezi do të marrë drejtimin e Beshiktashit, ekip ku...

Premier League

Brighton zyrtarizon largimin e De Zerbit. Klubi anglez ka bërë me dije nëpërmjet një komunikate zyrtare, se trajneri italian do të largohet në fund...

Featured

Me një letër të hapur të publikuar në faqen zyrtare të klubit, presidenti i Inter-it, Steven Zhang u shkruan tifozëve, duke pranuar vështirësitë financiare...

Serie A

Milani ndan mendjen për trajnerin e ri. Klubi kuqezi duket i vendosur të mbyllë bashkëpunimin me Stefano Piolin në fund të sezonit dhe duket...