Gossip

Videoja që bëri të famshme Ludovica Paganin

Ludovica Pagani është gazetarja bukuroshe dhe seksi italiane, që po ‘çmend’ fansat e futbollit. Ajo është imazhi i emisioneve sportive të Sportitalia, duke u shndërruar shumë shpejt në një Diletta Leotta të dytë.

Në vetëm pak kohë, Pagani ka arritur të tërheqë vëmendjen e më tepër se 890 mijë ndjekësve në Instagram, ku është mjaft aktive me postime të fotove ku nxjerr në pah hiret e saj të mrekullueshme.

Ludovica Pagani nga Bergamo, vetëm 22 vjeçe dhe u bë e famshme për rolin prej protagonisteje në video-parodinë ‘Seria A në plazh’, ku përshkruhej me nota humori transferimi i Bonuccit te Milan.

Kujtojmë që deri para daljes së videos, Pagani ndiqej nga më pak se 70 mijë fansa.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency