Kategoria Superiore

Vijon bojkoti, skuadrat sërish në fushë për të lexuar mesazhin për qeverinë

Liga Profesioniste e Futbollit vijon me bojkotin e këtij sporti deri në plotësimin e 4 kërkesave nga qeveria, teksa hapi i radhës është sërish zbritja në fushë dhe leximi i mesazhit drejtuar kryeministrit Rama.

Ashtu si një javë më parë edhe dje në “Loni Papuçiu” të Fierit, futbollistët e Apolonisë e Kastriotit zbritën në fushë, kapitenët lexuan deklaratën dhe më pas skuadrat u rikthyen në dhomat e zhveshjes.

I njëjti ritual pritet të zbatohet edhe sot në sfidat Teuta-Kukësi, Vllaznia-Tirana, Bylis-Skënderbeu dhe Partizani-Laçi, ku kapitenët do të lexojnë deklaratën e bojkotit dhe më pas skuadrat do të kthehen në dhomat e zhveshjes.

Gjatë kësaj jave pati një takim mes Ligës Profesioniste dhe deputetit Fidel Ylli, i cili është i ngarkuari i kryeministrit për dialog dhe duket se palët janë afruar disi mes tyre, por nuk ka ende “tym të bardhë”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency