Bundesliga

Vijon dueli në distancë, Bayerni i përgjigjet me 4 gola Dortmundit!

Bayern Munich i kundëpërgjigjet me një poker golash Dortmundit që të shtunën mposhti 5-1 Hannover 96. Për ta shkurtuar sërish në 6 pikë diferencën me verdhezinjtë kryesues në renditjen e Bundesligës, kampionët e Gjermanisë kaluan lehtësisht me rezultatin 4-1 Shtutgartin në Alianz Arena. Pjesa e parë në fakt përfundoi në barazim 1-1 me grekun Donis që iu përgjigj golit të shpejtë të mesfushorit spanjoll Thiago Alcantara për vendasit. Në pjesën e dytë autogoli i Gentner i hapi rrugën fitores së bavarezëve. Në të 65-ën Lewandowski humbi një 11-metërsh. Ndërkohë që Bayerni shënoi dhe dy herë të tjera me Leon Goretzkan dhe në fund Robert Lewandowskin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency