Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gjermani

Vijon eksodi, sulmuesi largohet nga Bundesliga dhe prek tokën arabe

Hoffenheim

Munas Dabbur largohet nga Hoffenheim dhe Europa.

Sulmuesi izraelit është transferuar në Emiratet e Bashkuara Arabe dhe ka firmosur për skuadrën e Shabab Al-Ahli.

Lexo edhe: 

31-vjeçari largohet kështu nga Gjermania pas 4 sezonesh, ndërsa më parë ka qenë pjesë edhe e Sevilla-s në La Liga.

Lajme të tjera

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Spanjë

Xavi Hernandez do të largohet nga Barcelona në përfundim të këtij sezoni dhe tashmë presidenti Laporta është duke menduar për zëvendësuesin e trajnerit. Sipas...

Lajme

Joachim Löw, kampion botë në krye të Gjermanisë në Brazil 2014, është pa punë që nga viti 2021, kur u largua nga përfaqësuesja gjermane....

Angli

Trajneri i Brighton, Roberto De Zerbi flet për të ardhmen e tij, e cila është një nga temat më të nxehta të ditëve të...