Gossip

Viky Varga magjepsëse në Capri!

Viktoria Varga modelja hungareze e cila është prej disa vitesh partnerja e sulmuesit italian Graziano Pelle dhe njihet nga të gjithë si Viky, po kalon disa ditë pushime në ishullin e Caprit në Itali bashkë me të fejuarin e saj futbollist. Bukuria e natyrës këtë herë është ndërthurur me atë të Viky-t për të formuar një binom spektakolar. Viky Varga ndodhet për herë të parë në Capri siç ka zbuluar vetë modelja dhe po e shijon në maksimum këtë udhëtim në një nga ishujt më të bukur në botë.

https://www.instagram.com/p/Byfu66BnVC0/

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency