Gossip

Viky Varga-s i mungon shumë Graziano Pelle

Vicky Varga dhe Graziano Pellé janë një çift shumë i lidhur. Modelja nuk humbet rast pa treguar dashurinë që ka për sulmuesin italian. Edhe në postimin e fundit në Instagram, zonja Pelle ka shfaqur një fotot me partnerin e saj. “Më mungon shumë”, shkruan Viky, duke e shoqëruar tekstin me shumë të vogla. Graziano luan në Kinë te Shandong Luneng e në përiudha të caktuara janë të detyruat të jetojnë larg njëri-tjetrit.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency