Kupa e Shqiperise

Vila: I lumtur për kualifikimin, i duam të dy trofetë

Emiljano Vila, pas kualifikimit ndaj Kukësit, shprehu qartë ambiciet e Teutës për t’i fituar të dy trofetë në emisionin “Gol pas Goli”.

“Jam shumë i lumtur për fitoren dhe kualifikimin, por edhe për golin. Sot luajtëm me 4-3-3, kështu kemi më shumë mundësi për të sulmuar topin. Sulmova portën sot dhe ia dola të shënoja.

Sukses në Kupë edhe këtë vit? Normal jemi në garë për të dy trofetë, do t’u shkojmë në fund. Më vjen mirë që ekipi reagoi sot pas barazimit me Kastriotin.

Vështirësia për të shënuar: “Ne kemi shënuar thuajse në të gjitha ndeshjet, përveçse me Kastriotin. Këtë e kanë të gjitha ekipet, edhe golashënuesi më i mirë është me 10 gola.”

Gjysmëfinalet: “Janë shumë ekipe të forta në gjysmëfinale, të gjitha janë me meritë këtu. Duam t’i shkojmë deri në fund Kupës dhe kampionatit. Edhe Bregu, nëse furnizohet me më shumë topa, bëhet shumë i rrezikshëm. Na ka ndihmuar shumë, si Lorenco Vila në krahun tjetër.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency