Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Villareal përgatitet për një tjetër largim

Drejtuesit e nëndetëses së verdhë mund të humbasin shërbimet e qëndër mbrojtësit, Alvaro Gonzales. Për 27-vjecarin skuadra e Hamburgut ka paraqitur në dyert e spanjollëve të Villarreal ofertën e tyre që kap shifrën e 10 milionë Eurove.

Lajme të tjera

Katar 2022

Lionel Messi rikthehet të flasë për triumfin e Argjentinës së tij në Botërorin Katar 2022. Në një intervistë të gjatë kapiteni i kombëtares albiceleste...

Kategoria Superiore

Vesel Limaj u largua nga Tirana drejt Rumanisë, duke ndërprerë me konsensus marrëdhënien me kampionët e Shqipërisë. Për SuperSport, futbollisti nga Malisheva i lindur...

Kategoria Superiore

Kastrioti ka kryer tri përforcime në ditën e fundit të merkatos. Klubi krutan ka siguruar shërbimet e Arturo Reginaldos, Moustapha Camara dhe Stuart Gjetës....

Kategoria Superiore

Pas dy vitesh në Turqi mes Superligës dhe Ligës së Parë ku u aktivizua me Menemenspor dhe Boluspor, Gentian Selmani rikthehet në Abissnet Superiore....