La Liga

Villareal shkarkon Luis Garcian dhe rikthen Callejan!

Ashtu si te Monaco që riktheu Leandro Jardim, edhe Villarreal rikthen trajnerin e shkarkuar një muaj më parë, Javier Calleja. “Nëndetësja” e verdhë po kalon një krizë të rëndë rezultatesh dhe është në vendin e parafundit çka shtyu presidentin Roig të shkarkonte Luis Garcian. Ai i kërkoi ndjesë tifozëve dhe mori përgjegjësinë për situatën teksa tha se gaboi që shkarkoi Callejan 11 dhjetorin e kaluar. 49-vjeçari rikthehet kështu në stol dhe kjo ishte edhe dëshira e skuadrës që tashmë dueht të luftojë për mbijetesë në Primera Division.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency