La Liga

Villareali “bastis” Valencian, i merr edhe kapitenin Dani Parejo

Villareali vijon të jetë mjaft aktiv në merkato dhe në harkun e pak ditëve i ka rrëmbyer dy mesfushorë skuadrës së Valencias. Kështu pas francezit Francis Coquelin, mbrëmjen e djeshme u prezantua edhe ish kapiteni i Valencias, Dani Parejo.

Detajet e transferimit të 31-vjeçarit te “nëndetësja e verdhë” nuk janë bërë të ditura ende, por vlen të theksohet se Parejo dhe Coquelin kanë qenë kërkesat e para të trajnerit Unai Emery menjëherë pas emërimit në pankinë disa ditë më parë.

“Jam shumë i lumtur që do të vesh fanellën e Villarealit, që ka treguar se është një klubi i madh në Spanjë. Kam ardhur për të fituar trofe te Villareali dhe për të çuar skuadrën në Ligën e Kampionëve. Jam i lumtur që do të punoj me një trajner si Emery”, deklaroi Parejo në ditën e prezantimit.

Më herët Villareali ka prezantuar trajnerin Unai Emery, sulmuesin anësor të Realit, Kubo, të cilin e ka marrë në huazim dhe mesfushorin francez Francis Coquelin, i cili ashtu si Parejo erdhi nga Valencia.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency