La Liga

Villareali vlerëson Carlos Bacca-n, mund ta blejë përfundimisht nga Milani

Carlos Bacca u rikthye në Spanjë, pas një aventure 2 vjeçare në Serinë A, me Milanin. Sulmuesi kolumbian është huazuar te Villareali, skuadër të cilën po e ndihmon shumë në këto javë të para të kampionatit.

Drejtori sportiv i spanjollëve vlerësoi paraqitjet e Baccës dhe pranoi se po konsideron mundësinë e ushtrimit të të drejtës së blerjes.

“Bacca është një sulmues që e ka golin në gjak dhe di të shënojë gjithmonë. Po na ndihmon shumë dhe nëse vijon me këtë formë, është e sigurt që do të ushtrojmë të drejtën e blerjes së plotë të kartonit të tij”, tha Pablo Balaguer, drejtori sportiv i Villarealit.

Carlos Bacca ka luajtur 14 takime me Villarealin, duke shënuar 5 gola dhe asistuar në një tjetër. Kolumbiani është një njohës i mirë i La Ligës, ku ka luajtur më herët me klubin e Seviljes.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency