Ligue 1

Villas-Boas i prerë: Nuk rikthehem në Angli!

Andre Villas-Boas po përflitet si alternativë për të marrë drejtimin e Newcastle United sezonin e ardhshëm, pasi qymyrxhinjtë do të kalojnë në pronësinë e princit të Arabisë Saudite Bin Salman dhe kanë një projekt ambicioz për të ardhmen duke filluar që nga stoli. Gjithsesi Villas-Boas nuk i ka harruar eksperiencat negative që pati në Premier League me dy skuadrat londineze Chelsea dhe Tottenham dhe aktualisht ndihet mirë te Marseille dhe as që e çon nëpër mend rikthimin në ishull. Marseille e mbylli kampionatin francez që u ndërpre përfundimisht përpara disa ditësh duke dhënë edhe verdiktet finale, në vendin e dytë dhe sezonin e ardhshëm do të luaj% në Champions League.

“Jam shumë i lumtur te Marseille dhe nuk më interesojnë klubet e tjera”, tha fillimisht Villas-Boas kur u pyet për një kalim të tij të mundshëm te Newcastle.

“Nëse agjenti im më merr në telefon dhe më thotë të rikthehem në Premier League, do e refuzoj menjëherë. Nuk dua të rikthehem në Angli, jam i lumtur te Marseille dhe dua të drejtoj në Champions League me këtë skuadër”, tha tekniku portugez.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency