Ligue 1

Villas-Boas, pasues i Rudi Garcias te klubi i madh francez

Olimpique Marseille mbylli me fitore në “Velodrome” një sezon zhgënjyes, që e la jashtë Europës, pavarësisht investimeve të mëdha, ndërsa trajneri Rudi Garcia zyrtarisht përfundoi aventurën me skuadrën.

Ndryshe nga ai, drejtori sportiv, Zubizarreta, u konfirmua nga klubi dhe tashmë ai ka gjetur edhe pasuesin për stolin, i cili do të jetë Andre Villas-Boas.

Portugezi ka pranuar se i intereson një klub prestigjoz si Marseille. 41-vjeçari, që është kthyer në prioritet të Zubizarretas për ta mbyllur sa më shpejt akordin, duke parë se edhe fundi i sezonit mund të bëjë që klube të tjera t’i bëjnë ofertë ish-trajnerit të Chelsea-t e Tottenhamit.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency