Merkato

Villas-Boas pengon shitjen e Luiz Gustavos

Marseille e Villas-Boas ka bërë një merkato të varfër këtë verë për shkak të Fair Play Financiar dhe jo vetëm kaq por rrezikon të humbasë edhe lojtarë me eksperiencë. Luiz Gustavo ishte pothuajse i larguar ditët e fundit pasi kishte arritur akordin me Fenerbahçen për një kontratë 2-vjeçare me të drejtë rinovimi por drejtuesit vendosën ta mbajnë me kërkesë të trajnerit portugez. 3 milionë euro ishte oferta e Fenerbahces për kartonin e 32-vjeçarit i cili të paktën edhe këtë vit do të qëndrojë në “Velodrome”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency