IPKO Superliga

Visar Bekaj firmos kontratën e re: Nuk iki pa fituar titullin!

Në ditën e të dashuruarve, Prishtina dhe Visar Bekaj vendosën të nënshkruanin kontratën e re deri në verë të vitin 2021. Prishtina, në fakt, po insiston që të mos ketë asnjë futbollist pa kontratë në përfundim të sezonit.

“Ndonëse kisha disa oferta nga jashtë vendit gjatë afatit kalimtar që lamë pas, në marrëveshje me kryesinë vendosa të qëndroj edhe një sezon pranë klubit të zemrës,” – deklaroi Beka për faqen e klubit të Prishtinës. – “Me gjasë nuk do të iki dot pa titullin kampion”.

Bekaj, i cili hyn në vitin e 6-të me fanellën bardhekaltër ka regjistruar 148 paraqitje me ekipin kryeqytetas.

“Jam i bindur se bashkë me Prishtinën, objektivat për titull dhe pjesëmarrjen në Europë do t’i prekim në fund të sezonit,”  – përfundon “gardiani” bardhekaltër.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency