Futboll

Visar Musliu firmos kontratë 2-vjeçare me Shkëndijën

Visar Musliu është zyrtarisht futbollist i Shkëndijës së Tetovës. Mbrojtësi 23-vjeçar firmosi kontratë dyvjeçare dhe periudhën në vazhdim do jetë në pronësi të plotë të kuqezinjve. Lojtari i përfaqësueses së Maqedonisë gjashtë muajt e kaluar ishte lojtar i Prishtinës dhe te Shkëndija luajti në formë huazimit, duke u bërë pjesë e arritjes historike në fitimin e titullit të kampionit dhe trofeut të Kupës së Maqedonisë. Në gjysmësezonin pranveror me fanellën kuqezi zhvilloi 15-të paraqitje në kampionat, në të cilat shënoi dy gola, ndërsa realizoi 3 gola në kuadër të Kupës, dy prej të cilëve në finale. Fillimisht realizoi në fitoren e thellë 4-0 kundër Vardarit në çerekfinale, ndërsa më pas realizoi dy herë në fitoren 3-0 përballë Pelisterit në finalen të Kupës. ​

Visar Musliu #OneofOurOwn

⚫️ 🔴Visar Musliu 2020 ✍🏻 #OneofOurOwn

Geplaatst door KF Shkëndija op Woensdag 13 juni 2018

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top