Ligue 1

Viti nis me teste të vështira për Marseille e Monaco

Në ‘Le Championnat rivaliteti’ për vendin e dytë dhe të tretë është ashpërsuar ndjeshëm, me 3-shen Monako-Lion-Marsejë, në vetëm 3 pikë diferencë nga njëra-tjetra. Kështu në orën 17:00, skuadra e Rudi Garsias do të bëjë maksimumin për të marrë 3 pikët në fushën e Renesë, në sfidën e orës 17:00.

Më vonë, në orën 20:00 do të zbresë në fushë edhe Monaco, në transfertën aspak të lehtë ndaj Montpellierit. Skuadra e Jardim ka marrë maksimumin në Ligue 1 gjatë muajit Dhjetor, duke fituar të 4 takimet e luajtura, ndërsa sot do të kërkojë të ruajë vazhdimësinë, për të shpresuar nga ndonjë hap fals i PSG-së.

Metzi, ku luan edhe mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare, Ivan Balliu do të përballet në transfertë ndaj Dijonit, që nuk është në momentin më të mirë. Metz është skuadra më e dobët e kampionatit francez, pasi qëndron në vendin e fundit të renditjes, por në 2 takimet e fundit të 2017-ës dha shpresë, duke marrë 2 fitore radhazi dhe 6 nga 11 pikët që ka grumbulluar në total, në 19 javë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency