Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Vjedhja e kabllove të sinjalit televiziv, shtyhet prezantimi i Patos te Sao Paolo

Prezantimi i Alexandre Patos te Sao Paolo, që ishte planifikuar të ndodhte këtë të hënë, është shtyrë për të martën.

Në një reagim në rrjetet sociale klubi brazilian bën me dije se arsyeja pse ka çuar në këtë vendim është vjedhja e kabllove në lagjen Barra Funda.

Lexo edhe:

Për shkak të kësaj ndodhie, në zonat pranë stadiumit mungon sinjali televiziv, telefoni dhe interneti, duke e penguar klubin të shërbejë siç duhet shtypin.

Lajme të tjera

Bundesliga

Union Berlin vijon të jetë në kërkim të një trajneri, për t’iu besuar pankinën pas shkarkimit të zviceranit Urs Fischer, teksa së fundi ka...

Featured

Jasir Asani shkëlqeu në plot kuptimin e fjalës me Kombëtaren e Shqipërisë, në kualifikueset drejt kampionatit europian, duke shënuar 3 gola e duke dhënë...

Itali

Pasi përfundoi aventurën me Tottenham sezonin e shkuar, Antonio Conte vijon të shijojë pushimet dhe kohën me familjen. Megjithatë, ashtu siç e ka theksuar...

Serie A

Interi harron Frattesin. Zikaltrit publikuan protokollin e ndeshjes ndaj Juventusit, teksa mesfushori italian nuk figuronte as mes futbollistëve të formacionit dhe as mes atyre...