Serie A

Vjen goli i parë i Paquetas, Milani nuk bën “shaka” me Cagliarin

Milani fitoi thellë 3-0 me Cagliarin në “San Siro”, duk eu ngjitur shumë shpejt në vendin e katërt në Serinë, pozicion që e humbi që me fitoren e Lazios 1-0 me Empolin. Kuqezinjtë u shfaqën me grintë e dëshirë në këtë sfidë, duke e zhbllokuar takimin që në minutën e 12-të, pasi një goditjeje të fortë të Susos. Në fakt, skuadra e Gattusos pati edhe fatin në anën e saj në këtë episod, pasi topin drejt rrjetës e devijoi në mënyrë të pavullnetshme Capittelli, pasi grushtimit të portierit.

Paqueta shfrytëzoi një harkim të Calabrias në shtyllën e dytë duke shënuar golin e 2-0, që ishte i pari për brazilianin me fanellën e Milanit, ndërsa rezultatin përfundimtar e vulosi Piatek në minutën e 62-të.

Ky sukses i Milanit erdhi pas dy barazimeve radhazi me Romën dhe Napolin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency