Serie A

Vjen zyrtarizimi nga Interi: Mirë se vjen, “luftëtari” Vidal!

Arturo Vidal është zyrtarisht lojtar i Interit. Njoftimi  u dha nga klubi zikaltër nëpërmjet kanaleve zyrtare.  Mesfushori largohet Barcelona pa paguar asnjë dëmshpërblim. Shpenzimi maksimal prej një milion euro lidhet me arritjen e objektivave ​​nga lojtari dhe skuadra e Interit.

Vidal nënshkroi një kontratë dyvjeçare për 12 milionë euro në total. Ai tashmë është takuar me Conte dhe shokët e tij të rinj të skuadrës. Të hënën, pas ekzaminimeve mjekësore lojtari u zhvendos në Appiano Gentile.

Njoftimi i Interit

“Nga sot, Vidal do të jetë në vijën e parë, me fanellën ziklatër dhe me të njëjtët objektiva, si gjithmonë: të luftojë, japë maksimumin dhe fitojë – lexohet në shënimin e klubit – Ai bëhet kiliani i gjashtë në historinë e Interit. I pari ishte Ivan Zamorano, një tjetër luftëtar i lindur. Pas tij David Pizarro, Luis Jimenez, Gary Medel dhe Alexis Sanchez. Vidal nuk tërhiqet: ai ka mbërritur, është në Milano, është i Interit. Mirë se vjen, Arturo!”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency