Serie A

Vlahovic: Rinovimi? Kur të ma ofrojnë do e firmos!

Dusan Vlahovic ishte një nga zbulimet më të bukura të sezonit të kaluar me Fiorentinën. Sulmuesi serb i cili shkëlqeu me skuadrën vjollcë, me shumë gjasa do të qëndrojë në Firence edhe sezonin e ardhshëm edhe pse ofertat në drejtim të tij nuk mungojnë. Megjithatë për momentin rinovimin me Fiorentinën nuk ka ardhur dhe në Firence janë të shqetësuar. Gjithsesi në një intervistë Vlahovic ka lënë të kuptohet se dëshira për të vazhduar aventurën me skuadrën vjollcë është e madhe. “Rinovimi? Kur të ma ofrojnë do ta firmos”, ka thënë Vlahovic kur është ngacmuar nga tifozët në grumbullimin e Fiorentinës në Moena.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency