Kategoria Superiore

Vllaznia “blindon” mesfushorin e talentuar, i rinovon kontratën për dy sezone

Në pritje të zyrtarizimit të afrimeve të reja, Vllaznia ka blinduar një nga elementët më të spikatur të skuadrës, mesfushorin e talentuar Ardit Krymi, i cili ka firmosur kontratën e re që do ta mbajë me fanellën kuqeblu deri në verën e 2022-shit.

Burime për Supersport konfirmojnë se tashmë mesfushori 24-vjeçar ka firmosur kontratën e re me Vllazninë dhe është gati të marrë një rol lideri në skuadrën e re që po mundohen të ndërtojnë në Shkodër.

Ardit Krymi është rritur në skuadrat e moshave të Vllaznisë dhe ka debutuar në ekipin e parë në 2014-ën, kur ishte vetëm 18-vjeçar, ndërsa këtë vit mbylli sezonin e gjashtë me fanellën kuqeblu.

Mesfushori 24-vjeçar ka qenë nga më të lakmuarit prej skuadrave të tjera, por tani ka konfirmuar qëndrimin te Vllaznia, ndërsa drejtuesit e klubit shkodran po punojnë në disa pista dhe shumë shpejt do të prezantojnë afrimet e reja.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency