Kategoria Superiore

Vllaznia blindon portën, Zogoviç rinovon edhe për një sezon

Vllaznia ka nisur përgatitjet në Zlatibor të Serbisë, në kuadër të eliminatoreve të Conference League, ndërsa skuadra në dispozicion të trajnerit gjerman Thomas Brdaric vijon të kompletohet nga dita në ditë.

Kështu dje rinovoi bashkëpunimin me kuqeblutë mesfushori Fjoart Jonuzi, i cili ishte titullar sezonin e kaluar, ndërsa sot është arritur marrëveshja për një kontratë të re edhe me portierin malazez Bojan Zogovic.

Lajmin e ka dhënë vetë klubi shkodran, që sqaron se me gardianin malazez është arritur marrëveshja për të rinovuar kontratën edhe për një vit tjetër, teksa Zogovic pritet të jetë titullar i portës kuqeblu edhe për sezonin e ardhshëm.

Ndërkohë aktualisht në grupin që po stërvitet nën urdhrat e kuqebluve, janë edhe tre futbollistë në provë dhe paralelisht drejtuesit e klubit shkodran po vijojnë punën për të përforcuar skuadrën me të tjerë futbollistë cilësorë.

Deri tani Vllaznia ka afruar mbrojtësin e ri shkodran Egzon Shimaj, malazezin Bulatoviç dhe sulmuesin maqedonas Djurdjeviç, ndërsa nga skuadra janë larguar përfundimisht emra si Isaevki, Dajan Shehi, Herald Marku dhe disa futbollistë të tjerë që nuk ishin titullarë sezonin e kaluar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency