Kategoria e Parë

Vllaznia fiton në Burrel, kryeson Grupin A me 6 pikë

Vllaznia, edhe pse i nisi vonë përgatitjet, ka marrë rezultatet e duhura në dy javët e para të Kategorisë së Parë. Ekipi shkodran, pas suksesit të arritur me Korabin në “Loro Boriçi”, fitoi 0-2 këtë të diel edhe me Burrelin në transfertë. Golat për kuqeblutë i realizuan Zogaj dhe Pereira. Vllaznia kryeson me 6 pikë të plotë Grupin A, e ndjekur nga Dinamo, por me 6 pikë, por me golaverazh më të dobët.

Në Grupin B Apolonia u mposht 1-0 nga Besa në Kavajë, me golin e vetëm të takimit të shënuar nga Mihani. Edhe Grupi B kryesohet nga dy skuadrta me nga 6 pikë, Egnatia dhe Lushnja.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency