Kategoria Superiore

Vllaznia fiton thellë me Erzenin dhe siguron ngjitjen në Superiore

Shkodra në festë për ngjitjen e Vllaznisë në Kategorinë Superiore. Ekipi shkodran e siguroi vendin e parë në Grupin e Veriut 5 javë para përfundimit të sezonit (4 ndeshje për secilën skuadër), pasi mposhti 0-3 Erzenin në Shijak. Tashmë distanca me ndjekësin më të afërt, Besëlidhjen, është 12 pikë, kur janë vetëm 12 pikë në lojë, pra 4 ndeshje, por ekipi i drejtuar nga Canaj ka avantazhin në përplasjet direkte.

Në Shijak, Vllaznia kaloi në avantazh me anë të brazilianit Junior, por kuqeblutë nuk u kënaqën me një finalizim. Në minutat në vijim realizuan edhe Tafili e Zeqaj, për rezultatin përfundimtar 0-3.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency