Kategoria Superiore

Vllaznia “godet” sërish, firmos ish-mbrojtësi i Laçit

Abdurrahman Fangaj e gjen shumë shpejt “shtëpinë” e re në Kategorinë Superiore. Mbrojtësi 22-vjeçar, i cili vetëm pak ditë më parë shpalli “divorcin” me Laçin, pas katër sezonesh të suksesshme në klubin kurbinas, bëhet përforcimi i radhës i Vllaznisë. Në fakt, sikurse njoftohet nga klubi shkodran, palët kanë nënshkruar parakontratë, pasi futbollisti ështe ende në fazën e riaftësimit për shkak të një dëmtimi serioz. Kontrata, e cila do të jetë e vlefshme për 3 vjet, do të hyjë në fuqi në janar. Në njëfarë mënyre, duket se gjatë muajve të ardhshëm do të jetë një periudhë prove për futbollistin, për të treguar se po i hedh pas krahëve problemet fizike dhe është i denjë për fanellën e Vllaznisë, të cilën e ka veshur para se të transferohej te Laçi.

Njoftimi i Vllaznisë

“Rikthehet në shtëpine kuqeblu. Firmos me Vllazninë për 3 sezonet e ardhshme.

Pas disa sezonesh aktivizimi në radhët e Laçit, tashmë 23-vjeçari do të jetë pjesë e Vllaznisë.

Lojtari është në fazën e rikuperimit pas një ndërhyrje kirurgjikale që ka bërë kohët e fundit dhe për këtë arsye sot ka firmosur një parakontratë me klubin tonë e cila do të hyjë në fuqi në janarin e vitit të ardhshëm.”

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency