Kategoria Superiore

Vllaznia konfirmon Gjokën: Kandidatët për trajnerë, sajesa të turpshme

Pesë humbje në gjashtë ndeshjet e fundit dhe mbi të gjitha dy disfata radhazi në shtëpi me Kukësin dhe Skënderbeun. Situata te Vllaznia nuk është aspak e qetë dhe problemet në fushë reflektohen edhe jashtë saj. Trajneri Gjoka është kthyer në shënjestër, ku madje janë përfolur edhe emra konkretë të trajnerëve që mund ta zëvendësojnë në krye të stolit, klubi ka reaguar zyrtarisht. Drejtuesit kuqeblu konfirmuan Gjokën, duke i cilësuar kandidatët e publikuar si “sajesa të turpshme, të cilat jo vetëm prishin harmoninë në skuadër, por edhe ndikojnë në ecurinë e saj gjatë këtij edicioni”. Klubi kuqeblu shkoi edhe më tej, duke i cilësuar të tilla zëra si një synim për të prishur raportet brenda ekipit dhe për të dezinformuar publikun, duke ngritur pikëpyetje se cili mund të jetë qëllimi i vërtetë dhe kujt i shërbejnë zërat që dalin kundër trajnerit. Drejtuesit e Vllaznisë e kanë të qartë se periudha që po përjeton ekipi nuk është e mirë, por premtuan se të gjithë në klub po punojnë për ta kapërcyer atë dhe për ta rikthyer sezonin në binarët e duhur. Që kjo të ndodhë duhet bashkëpunimi i të gjithëve, sepse lufta brenda llojit në këto momente jo vetëm që nuk i shërben askujt, por mund të shkaktojë dëme të pariparueshme për të ardhmen e afërt të skuadrës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency