Kategoria Superiore

Vllaznia me moral të lartë para dopio-sfidës ndaj Laçit

Barazimi me Partizanin, një rival direkt duke patur parasysh dhe renditjen e Superiores në pamje të parë mund të duket dhe si rezultati jo i pritshëm nga ana e shkodranëve, por për të parë gotën gjysmë plotë, është i treti rezultat pozitiv radhazi nëse merret në konsideratë dhe ndeshja e Kupës.

Fitore me Kastriotin në kampionat gjithashtu ishte pozitive pavarësisht se erdhi në kufirin e kohës, ndërkohë që tanimë do të jetë një tjetër përballje direkte me Laçin, në një kampionat që dhe për shkak të ngjeshjes do të ketë jo pak duele të tilla.

Vllaznia me Partizanin nuk është se luajti keq, përkundrazi në një fraksion loje dhe dominoi, por problem i golit duket se mbetet pika kyçe që duhet të zgjidhin te kuqeblutë.

Gjithsesi rikthimi te rezultatet e pritshme ka ndryshuar dhe humorin e shkodranëve, jo vetëm për pozicionin në renditje, por dhe pritshmëritë në këtë fund kampionati, ku dhe morali mund të luajë një rol të rëndësishëm duke patur parasysh dhe ndryshimet e shpeshta në renditje, aq më tepër që me kaq shumë sfida direkte mjafton vetëm një hap fals për të humbur terren.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency